50. YIL TAHRAN ANADOLU LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜM 50. YIL TAHRAN ANADOLU LİSESİNİ BEKLERİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

WarRock hakkından geniş bilgi kurulum

YazarMesaj
Admin-ONUR
Admin
Admin-ONUR

WarRock hakkından geniş bilgi kurulum Empty
MesajKonu: WarRock hakkından geniş bilgi kurulum   WarRock hakkından geniş bilgi kurulum Icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 5:10 pm

Kurulum

1. Adım

13 yaşından genç oyuncuların,War Rock'ı yüklemeden ve hesap yaratmadan önce ebeveynlerinden izin almaları gerekmektedir. Bu nedenle oyuncuların yerine ebeveynlerinin hesaplarını kendi isimlerine açmaları gerekir. Oyunu yüklemeden önce sistem gereksinimlerini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

2. Adım

WarRock.net websitesinin ana sayfasındaki, “Kayıt Ol” linkine tıklayın. Gerekli olan bütün alanları doldurup “Kayıta devam et” düğmesine tıklayın. Kayıt olduktan sonra e-mail adresinize hesabınızı aktif hale getirmek için gerekli olan bir aktivasyon kodu gönderilecektir. Hesabınızı aktif hale getirdikten sonra War Rock oynayabilirsiniz.

3. Adım

CD’den Yükleme

Retail kutusu aldıysanız, oyunu indirmek yerine, cd den kurabilirsiniz. Oyunu indirme linkleri için resmi War Rock websitesini ziyaret edebilirsiniz. Diğer sitelerden War Rock’ı indirmenizi tavsiye etmeyiz. Bazı sayfalarda War Rock’ın en yeni versyonu olmayabilir.

War Rock ana sayfasında “Oyunu İndir” düğmesine tıklayınız ve kurulum dosyasını sisteminize kaydediniz.

4. Adım

Kurulum

War Rock kurulum dosyasını çalıştırın ve ekranda gözükecek olan talimatları takip ederek kurulumu tamamlayınız. Tebrikler! Nerdeyse War Rock oynamaya hazırsınız.

5. Adım

War Rock’ı Çalıştırmak

War Rock’ı çalıştırdığınızda önünüze açılış penceresi gelecektir. Bu pencerede oyun ile ilgili en güncel yamalar indirilir. Güncelleme başlamaya hazır olduğunda “Complete!” mesajı gözükecektir. OK’e basarak güncellemeye başlayabilirsiniz. Güncelleme bittikten sonra tekrar OK’e basarak oyunu çalıştırabilirsiniz.

Yukarıda: Açılış penceresi

Aşağıda: Güncelleme penceresi

Koşmak için “W” tuşuna iki kere, hızlı bir şekilde basarak ve basılı tutunuz.

Oyun kontrollerini Options’daki “Key Settings” bölümünden değiştirebilirsiniz..
http://ace.subagames.com/

WarRock hakkından geniş bilgi kurulum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WarRock hakkından geniş bilgi
» WarRock hakkından geniş bilgi Karakterler
» WarRock hakkından geniş bilgi Silahlar
» WarRock hakkından geniş bilgi Araçlar
» WarRock hakkından geniş bilgi haritalar