50. YIL TAHRAN ANADOLU LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜM 50. YIL TAHRAN ANADOLU LİSESİNİ BEKLERİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GÖREVLER ANLATIM

YazarMesaj
Admin-EGE
Admin

GÖREVLER ANLATIM Empty
MesajKonu: GÖREVLER ANLATIM   GÖREVLER ANLATIM Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 9:45 pm

Görevler nedir?
Görevler, halletmeniz gereken işlerdir.
Bunlar oyun içinde işler olabilir, şirketinin yardımına ihtiyaç duyduğu özel görevler olabilir veya başka oyuncularla kendini kıyaslayabileceğin ve böylece değerlendirilmeye alınacağın maceralar olabilir.
Bir görevi başarı ile bitirirsen, seni ilginç ödüller bekler.

Ayrıca bitirdiğin işlerde değerlendirilir ve maceralar altında gözükür.

Bir görevi nasıl kabul edebilirim?
Görevler altındaki ana menüde, alt nokta olan İşler ve Maceralar bulunur ve böylece senin için mevcut bütün görevleri liste halinde görmüş olursun. Bir işi veya macerayı kabul ettiğin zaman, yıldız haritasında bunlar güncel statüleri ile gözükürler. Birçok görev kabul ettiysen eğer, sağ üst köşede bulunan beyaz noktalar sayesinde, hangi görevin gözükeceğini seçebilirsin. 3 görev aynı anda kabul edilebilinir.

Kabul edilen görevlerde toplanan bütün kaynaklar vs. sayılıyor mu?
Hayır, toplanan kaynaklar veya imha edilen düşmanlar, görev içerisinde değerlendirilmeye alınıyor.
Öneri: Sağ üst köşede bulunan beyaz noktaların yanıp sönmesi sayesinde, hangi görevin statüsünün değiştiğini görebilirsin.

Bir iş için aldığım ödülü, bunu macera olarak halledersem yine alır mıyım?
Hayır, çünkü maceralar başka oyuncular ile boy ölçmek için ayrıca yeteneklerini geliştirmek için de vardır.

Bazı parça görevleri belirli sıralama ile halletmem çok mu önemli?
Bazı parça görevler sadece belirli bir sıra ile halledilebilinir. Genellikle Sırayla diye başlıkları ve numaraları vardır.
Ayrıca oyunda öyle görevler mevcut ki, bunların sadece belirli bir kısmını halletmen gerekiyor. Hangi kısmı halletmek istediğin ise, sana kalmış bir durum.

Hangi tür görevler vardır?
Sana daha iyi bir görünüm sunmak için, bütün görevlerin iconları vardır ve bunlar sayesinde seni ne beklediğini görebilirsin:
- düşman gemileri imha etmek
- hammadde toplamak veya uzayda bilinmeyen yerleri keşfetmek

Ayrıca saat göstergesi sana, görevin belli bir zaman ile sınırlandırılıp sınırlandırılmadığını gösterir.
http://liseliyiz.hareketforum.com

GÖREVLER ANLATIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» metin2 gorevler 1lwl-37 lwl
» Bütün Sayfa Görevleri Ayrıntılı Anlatim